Co-op Teams
Named Team Schools
Austin  Austin/Austin Pacelli 
Bagley  Bagley/Clearbrook-Gonvick/Fosston 
Becker/Big Lake  Becker/Big Lake 
Brainerd  Brainerd/Pillager 
Breckenridge  Breckenridge/Wahpeton (ND) 
Cloquet  Cloquet/Esko/Carlton 
Crookston  Crookston/Fisher 
Delano  Delano/Rockford 
Detroit Lakes  Detroit Lakes/Perham 
Dodge County  Blooming Prairie/Byron/Dover-Eyota/Hayfield/Kasson-Mantorville/Pine Island/Triton/Zumbrota-Mazeppa 
Elk River  Elk River/Zimmerman 
Ely  Ely/Northeast Range 
Eveleth-Gilbert  Eveleth-Gilbert/Cherry/Mesabi East 
Fairmont  Fairmont/Blue Earth/Grenada-Huntley-East Chain/Martin County West/Truman 
Faribault  Faribault/Bethlehem Academy/MN State Acac. for the Deaf 
Greenway  Greenway/Nashwauk-Keewatin 
Hibbing  Hibbing/Chisholm 
Irondale  Irondale/St Anthony Village 
Kittson Central  Kittson Central/Lancaster/Tri-County 
Le Sueur  Le Sueur-Henderson/Cleveland/Le Center/St Peter/Tri-City United 
Legacy Christian Academy  Legacy Christian Academy/Concordia Acad.-Roseville/PACT Charter School 
Litchfield  Litchfield/Dassel-Cokato 
Luverne  Luverne/Adrian 
Mankato East  Mankato East/Mankato Loyola/Nicollet 
Marshall  Marshall/Lakeview/Minneota/Tracy-Milroy-Balaton 
Minneapolis  Great River School/Edison/North/Patrick Henry/Roosevelt/South/Southwest/Washburn 
Minnehaha Academy  Minn. Academy/DeLaSalle/St. Agnes/St. Croix Lutheran 
Monticello  Monticello/Annandale/Maple Lake 
Moose Lake  Moose Lake/Barnum/Cromwell/East Central/Willow River 
Mora  Mora/Hinckley-Finlayson/Milaca 
Morris/Benson  Benson/Clifton-Graceville-Beardsley/Morris/Ortonville 
Mound-Westonka  Mound-Westonka/Watertown-Mayer 
New Ulm  New Ulm/Minnesota Valley Lutheran/New Ulm Cathedral/Sleepy Eye/Sleepy Eye St Mary's/Springfield 
North Metro  Brooklyn Center/Columbia Heights/Fridley/Park Center 
North Shore  Silver Bay/Cook County/Two Harbors 
Northern Lakes  Aitkin/Crosby-Ironton/Pequot Lakes/Pine River-Backus 
Osseo  Osseo/Maranatha Christian Academy 
Park Rapids  Park Rapids/Menahga/Nevis/Walker-Hackensack-Akeley 
Pine City  Pine City/Rush City 
Prairie Centre  Long Prairie-Grey Eagle/Browerville/Melrose/Sauk Centre 
Proctor  Proctor/South Ridge 
Providence Academy  Prov. Academy/Heritage Christian Academy/West Lutheran 
Red Lake Falls  Red Lake Falls/Red Lake County Central 
Redwood Valley  Redwood Valley/BOLD/Cedar Mountain 
River Lakes  Albany/Belgrade-Brooten-Elrosa/Eden Valley-Watkins/New London-Spicer/Paynesville/Rocori/St John's Prep 
Rochester Lourdes  Roch. Lourdes/Stewartville 
St Cloud Tech  St Cloud Tech/Holdingford 
St Paul Como Park  St Paul Como Park/St Paul Central 
Thief River Falls  Thief River Falls/Goodridge/Warren-Alvarado-Oslo 
Virginia  Virginia/Mountain Iron-Buhl 
Wadena  Wadena/Eagle Valley/New York Mills/Sebaka/Staples-Motley 
Waseca  Waseca/Janesville-Waldorf-Pemberton/Waterville-Elysian-Morristown 
Windom  Windom/Jackson Cty Central/Mountain Lake/Southwest Star Concept 
Winona  Winona/Cotter 
Worthington  Worthington/Fulda 

[Minnesota High School Hockey]